Şenler Otel

Adres

Bulvar Caddesi No : 38 Çarşı Merkezi Merkez/Hakkari


Yetkili:
İsmet Çiftçi

Telefon:
0 438 211 38 08
0 438 211 55 12
0 532 578 74 56

E-Posta:
info@senlerhotel.com

Web Site :


Şenler Otel işletmesi ve kuruluşu tamamen Şenler Turizm ve İnş. Aş 'ye aittir. Şenler Turizm ve İnşaat Anonim şirketi unvanı altında 1990 yılında kurulmuş ve 1993 yılında ticari faaliyetlerine başlamıştır. Ağlarını Van ve Ankara’da genişletmiş, daha sonrasında Ankara’da 3 Yıldızlı otel Uzun JOLLY’i açmışlardır. 2005 yılında açılan ve Ankara’da bulunan Uzun JOLLY Otel; 3 yıldızlı otel standartlarına sahip olup özellikle VIP profile hitap eden, 54 odalı 108 Yatak kapasiteli bir oteldir. Bu otelimizde misafirler ayrılmadan önce kendilerini evlerindeymiş gibi hissettiklerini söyleyerek memnuniyetle ayrılırlar.
 
Şirketimiz kurulduğu günden bu yana yöresel ihtiyaca dayalı ve arz talebe bağlı işlerden özellikle konaklama tesisimiz 1993 yılında Turizm ve işletme olarak kurulmuş Aynı yıl faaliyet vermeye başlamıştır. Kuruluşumuzdan bu yana işletmemizin gelişme gösterdiği süreç alternatif turizmin gelişme gösterdiği sürece parelel ve bölgesel kalkınmaya endeksli bir seyir izlemiştir. Şenler Oteli Turizm işletme yolunda ilerleyen, fiziki yapılarının yanı sıra misafir hizmet kalitesini çok önemseyen, standartları oluşturma, uygulama, denetleme ve sık sık personel eğitimi verme gibi konularda çalışmalar yürüten, misafir memnuniyeti için her daim yenilikleri takip eden oteldir. Hakkari şehrimizde sizlere Güney Doğunun Mistik havası ve şehri çevreleyen dağların huzur veren yeşilliği içinde konaklama hizmeti sunmaktayız. Hakkari çarşı merkezinde yer alan otelimiz konforlu ve huzurlu bir konaklama yapabilmeniz için tüm detayları dikkate almakta ve müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmayı kendine misyon edinmektedir.
 
Otelimizi 6 Suite, 35 Tek Kişilik Oda, 15 Çift Kişilik Oda, 8 Standart Oda, Tam Ekipmanlı Mutfak, Kahvaltı Salonu, Teras Alakart Restoran, 250 Kişilik Restoran, 250 Kişilik Toplantı ve Konferans Salonu, Sauna, Türk Hamamı ve Açık Otopark oluşturmaktadır.
 
Şenler Otel Hakkari – Hizmetlerimiz
 
Siz keyfinize bakın, gerisini bize bırakın... Araç kiralamadan Hakkari - Van havaalanı transferine. Kayak merkezi, Berçelen yaylası, Sat göletleri, Kırıkdağ vadisi, Yüksekova, Şemdinli Nehri ve Çukurca’ya ulaşım .Çocuk bakımından engelli misafirlerimize özel hizmetlere... Tıbbi danışmanlıktan çamaşır ve kuru temizleme hizmetine kadar, hayatınızı kolaylaştıran birçok hizmetten faydalanabilirsiniz. Toplantılarınızın verimli geçmesi hızlı kablosuz internet, faks, fotokopi, PC, yazıcı, scanner, ses ve görüntü sistemleri, mobil telefon ve sekreterlik hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Hizmetlerimiz aşağıda listelenmiştir.
 
Hızlı Kablolu / Kablosuz İnternet
 
Hakkari - Van Havaalanı Transferi
 
24 Saat Oda Servisi
 
CCTV, Hızlı CheckOut
 
Araç Kiralama, Araç Park
 
Çamaşır Yıkama ve Kuru Temizleme
 
Çocuk Bakımı
 
Acil Tıbbi Yardım Hattı
 
Engelli Misafirlere Özel Hizmetler
 
Balo Salonu ve Toplantı Salonu Hizmetleri
 
Hakkari Şenler Hotel Konaklama Hizmetleri
 
Hakkari çarşı merkezinde yer alan otelimiz konforlu ve huzurlu bir konaklama yapabilmeniz için tüm detayları dikkate almakta ve müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmayı kendine misyon edinmektedir. Sigara İçilmeyen Odalarımız mevcuttur.
 
Hakkari Şenler Hotel Toplantı ve Etkinlik Hizmetleri
 
Otelimizde toplantılarınızı, etkinliklerinizi, özel günlerinizi, sunum ve konferanslarınızı konforlu ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Tüm bunlar yapılırken bir plan program dahilinde ince detaylara önem arzedilerek hazırlıklar yapılmaktadır.
 
Hakkari'ye hem havayolu ile hemde karayolu ile ulaşım Van ilinden sağlanmaktadır. Yani Hakkari'ye ülkemizin tüm kentlerinden gelecek misafirlerimizin öncelikle karayolu veya havayolu ile Van iline ulaşmaları gerekmektedir. Van'dan Hakkari'ye 3 saatlik bir otobüs yolculuğu ile ulaşılmaktadır. Sitemiz üzerinden Rezervasyon yaptıran konuklarımızı Van Hava alanından araçlar ile aldırmaktayız.

Benzer Firmalar

Gold Firmalar