Koç Otomatik Şanzıman Servisi

Adres

Yeni Sanayi Sitesi G1 Blok No 3 Tuşba/Van


Yetkili:
Hacı Muzaffer Koç

Telefon:
0 533 353 57 71

E-Posta:
kocotomatiksanziman@gmail.com


Koç Otomatik Şanzıman Servisi, 10 yıldan fazla bir zamandır, Van Sanayi Sitesinde bölge halkına hizmet vermektedir.

Koç Otomatik Şanzıman Servisi, H.Muzaffer Koç Öncülüğünde yılların deneyimi ile tüm model araçlarda otomatik şanzıman alanında 30 yıllık deneyim ile ve gelişen dünya düzeninde gelişen araç sektöründe de kendilerini geliştirerek çalışmalarına devam ediyor.

Suudi Arabistan’da 12 yıllık bir çalışmanın ardından memleketi Van’a geri dönen H.Muzaffer Koç tarafından kurulan Koç Otomatik Şanzıman Servisi, bölgede sürdürdüğü çalışmalarla otomatik araç kullanmayı seven tüm vatandaşlarımızın beğenisi kazanmış ve mütevazi ve güler yüzlü ekibi ile halkın takdirini kazanarak her geçen gün daha da gelişiyor.

Koç Otomatik Şanzıman Servisi, her türlü marka model fark etmeksizin tüm Otomatik Şanzımanlı araçlara servis vermektedir.

Tamir ve bakımın yanı sıra, Koç Otomatik Şanzıman Servisi, Otomatik Şanzıman konusunda gerekli tüm yedek parçalar konusunda da siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Koç Otomatik Şanzıman Servisi, H.Muzaffer Koç öncülüğündeki ekiple Yeni Sanayi Sitesi G1 Blok No 3 Tuşba / Van adresinde hizmet vermektedir.

Benzer Firmalar

Gold Firmalar